Şerbetci Konak yaklaşık 150 yıllık bir konak… 4. kuşak aile olarak konağımızı misafirlerimizle paylaşmak istedik ve 9 ay boyunca aslına uygun restorasyon sürecinin ardından bu yıl sizlerin hizmetine açtık.

Konağımızın aslına sadık kalması için oldukça az değişiklik gerçekleştirdik. Duvarlarda kireç boya korunmaktadır, yapı ise kerpiçtendir. Konağımızın önemli detaylarından olan ahşap bölümlerinde dahi kimyasal ve benzer ürünler kullanılmamıştır.

Konağımızda toplam 6 adet oda bulunmaktadır, her odanın 9 m2’lik kendine ait banyosu mevcuttur. Odalarımızda, televizyon, telefon ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 24 saat sıcak su ve oda servisi hizmetimiz mevcuttur.

Konağımızın önünde bir de 600 m2’lik bir bahçe vardır. Bahçemizde ceviz, erik, ıhlamur ağacı bulunmakta olup, ağaçlarımızda sincaplar size misafirliğiniz boyunca arkadaşlık etmektedir. Sincapların yanında daimi arkadaşlarımız olan tavuklar ve kazlar vardır.

Bahçemizde 40 kişilik bir restoran mevcut olup, kahvaltı ve akşam yemeklerinizi saat 08:00 ve 24:00 saatleri arasında bu güzel ortamda alabilirsiniz.

Otelimiz merkezde olup, Arnavut kaldırımlı sokaklarda yürüyerek 5 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Konağın daimi çalışanları annem ve ablamla birlikte sizleri misafirliğe bekliyoruz

Adres Bilgilerimiz

Akçesu Mahallesi Kaçak Sokak No : 29 Safranbolu/KARABÜK

Tel: +90 370 712 78 60

GSM: +90 532 301 83 06

E-Posta: tangulmehmet@gmail.com